Karabińczyk XL czarny

MBBCLIPL

Karabińczyk XL My Buggy Buddy pozwala na szybkie umocowanie torby czy też większej ilości bagażu na szerszej rączce wózka.

Więcej szczegółów

Cena: 35,00 zł

Więcej informacji

My Buggy Buddy powstała w 2008 r. w Anglii wprowadzając na rynek swój pierwszy produkt, klips do zawieszenia torby przy wózku. Produkt bardzo szybko odniósł ogromny sukces w Wielkiej Brytanii. Marka zaczęła kolejno wprowadzać na rynek nowe, przydatne rozwiązania. W ciągu kolejnych 8 lat, produkty zyskały uznanie rodziców oraz zdobyły wiele prestiżowych nagród. Produkty firmy My Buggy Buddy są wyjątkowo wytrzymałe, bezpieczne i mają wiele zastosowań. Idealnie sprawdzają się np. podczas spacerów lub zakupów.

Karabińczyk XL My Buggy Buddy pozwala na szybkie umocowanie torby czy też większej ilości bagażu na szerszej rączce wózka. Często torebka wisząca na ramieniu mamy zsuwa się i przeszkadza wprowadzeniu wózka. Karabińczyk My Buggy Buddy pozwala na umocowanie torby na rączce wózka, bez zajmowania dodatkowego miejsca na wózku. Jest łatwy w obsłudze, lekki wytrzymały. Wykończenie z miękkiej pianki zapobiega przesuwaniu się torebki wzdłuż rączki wózka.

Długość produktu: 16,5 cm

Wykonany ze stopu aluminium pokrytego piankową gąbką.

Dostępny wyłącznie w kolorze czarnym.

Dostosowany do obwodu rączki większości wózków.