Drewniany sorter DOMEK

Cena: 105,00 zł

Więcej informacji

Drewniany sorter to mały uroczy domek i zestaw elementów drewnianych w różnych kształtach i kolorach. Delikatne i przyjemne kolory klocków same zachęcają do gry. Zabawka ta pomoże rozwijać zdolności motoryczne rąk i wrażliwość kolorów. Domek ma zamykane na magnesy deseczki przytrzymujące wszystkie klocki wewnątrz domku i pozwalające dziecku wyjąć elementu do kolejnego sortowania.

Domek wyposażony jest w sorter do ćwiczenia dopasowywania kształtów. Zabawa polega na dopasowaniu elementów o różnych kształtach do odpowiednich otworów. Po obu stronach dachu znajdują się wycięte kształty w które dziecko wrzuca pasujące klocki. Boczne deseczki są zdejmowalne, dzięki czemu bez problemu można wyciągać klocki z wnętrza zabawki.

Bawiąc się dziecko uczy się rozróżniać kształty i kolory, ćwiczy spostrzegawczość i motorykę paluszków. Zabawka w całości wykonana jest z drewna.

Zapakowany jest w kartonowe pudełko. Idealny zestaw na prezent dla małego inżyniera.

Wszystkie klocki marki Cubika powstają w ekologicznie czystym rejonie Karpat z wysokiej jakości litego drewna, takiego jak buk i jawor, oraz atestowanych nietoksycznych niemieckich farby na bazie wody. Wszystkie zestawy posiadają wymagane prawnie atesty i spełniają międzynarodowe standardy jakości.

Rozmiar w cm wys/szer/dł: 16/15/15

Rozmiar opakowania w cm: 17,5/21/16

Ilość elementów: 1+10

Grupa wiekowa: 12 miesięcy +