Cubika, Drewniana nawlekanka Co jedzą zwierzątka?

15566

Drewniany zestaw do nawlekania

Więcej szczegółów

Cena: 43,00 zł

Więcej informacji

Połącz zwierzątka z ich ulubionym jedzeniem! 

Drewniane, nawlekane klocki w kształcie zwierząt i jedzenia które jedzą zachęcą dziecko do aktywnej zabawy. Poza tym, że jest to pięknie wykonana zabawka, jest to również bardzo dobre narzędzie dydaktyczne.

Zabawa w nawlekanie - dołączony sznurek z jednej strony zakończony jest drewnianym patyczkiem by ułatwić młodszym dzieciom pracę. Zestaw rozwija małą motorykę, trenuje pamięć, logikę, odróżnianie kolorów i kształtów. Zabawka będzie idealnym prezentem dla każdego malucha.

Zestaw składa się z 6 klocków w kształcie zwierząt i 6 klocków w kształcie jedzenia oraz sznurka zakończonego z jednej strony drewnianym patyczkiem.

Intensywne kolory oraz elementy wygodne do trzymania w małych rączkach zachęcają do zabawy.

Zabawka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i pomalowana farbami na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka.

  • 12 kolorowych klocków 
  • Zabawka zapakowana w pudełko.
  • Wymiary 1 klocka 4 x 4,5 cm
  • Przeplatanka z tępą igłą (patyczkiem drewnianym) o długości 70 cm

 

Zabawy w nawlekanie doskonale rozwijają zdolności motoryczne, stymulują ośrodki mózgu odpowiedzialne za mowę. Gra jest zapakowana w kompaktowe pudełko, które jest wygodne do podróżowania.

Wszystkie klocki marki Cubika powstają w ekologicznie czystym rejonie Karpat z wysokiej jakości litego drewna, takiego jak buk i jawor, oraz atestowanych nietoksycznych niemieckich farby na bazie wody. Wszystkie zestawy posiadają wymagane prawnie atesty i spełniają międzynarodowe standardy jakości.