Tencel nieprzemakalne prześcieradło 90x200

Prześcieradła Hippychick z gumką to doskonała ochrona materaca i poczucie luksusu – są nie tylko wyjątkowo praktyczne, ale także zapewniają najwyższy standard użytkowania.

Więcej szczegółów

Cena: 169,00 zł

Więcej informacji

Prześcieradła Hippychick to doskonała ochrona materaca i poczucie luksusu – są nie tylko wyjątkowo praktyczne, ale także zapewniają najwyższy standard użytkowania. Miękkie, oddychające i bardzo chłonne a do tego w 100% nieprzemakalne, stanowią bezkonkurencyjną alternatywę dla sztucznych, plastikowych podkładek. Cienka warstwa spodnia z elastycznego poliuretanu gwarantuje 100% ochrony przed wilgocią bez tego nieprzyjemnego uczucia jakby spało się na plastikowej, szeleszczącej torbie.

EKO:
Tencel jest naturalnie higienicznym włóknem wytwarzanym z biodegradowalnej celulozy drzewnej. Drewno wykorzystywane do jego produkcji pochodzi ze specjalnych farm działających w zgodzie ze standardami ekologicznymi.

KOMFORT:
Wyjątkowa zdolność absorpcji wilgoci przez włókna Tencel oraz super  gładkość zapewnia przyjemny sen nawet w upalne noce. Zalecane dla skóry wrażliwej.

BARIERA ANTYALERGICZNA:
Naturalny sposób ograniczenia wilgotności (bez użycia żadnych środków chemicznych, które mogą podrażniać skórę) hamuje także rozwój bakterii, pleśni i roztoczy. Warstwa poliuretanowa, która dyskretnie, ale skutecznie chroni materac przed zmoczeniem, działa także jako bariera antyalergiczna – skutecznie chroni przed roztoczami, które przyczyniają się do występowania u dzieci astmy i kataru siennego.

Producent: Hippychick

Specyfikacja:

  • 100% nieprzemakalne, oddychające, komfortowe i dyskretne
  • można prać w pralce w 60° i wirować
  • nie wymaga prasowania
  • włókna spełniające wymogi Oeko-Tex Standard 100 (Class 1 – idealne dla niemowląt)
  • dzięki swojej sprężystości i wszytej gumce prześcieradło idealnie dopasowuje się do materaca
  • wyprodukowano w Europie
  • rozmiar 90x200
  • dostępne w innych rozmiarach (60x120 i 70x140)