Bandana na ząbkowanie z silikonowym gryzakiem, Mum2Mum Wonder Bib

Praktyczny i uroczy śliniak, który pomaga utrzymać czystość i suchość ubranek oraz ukoi ból ząbkowania

Więcej szczegółów

Cena: 39,00 zł

Więcej informacji

Wyjściowy. Stylowy śliniak, który pomaga utrzymać czystość i suchość podczas ząbkowania.

Superchłonna i nieprzemakalna bandana z regulowanym zapięciem na zatrzask oraz miękkim silikonowym gryzakiem. To sprytne połączenie wygodnego śliniaczka z praktyczną zabawką. Doskonała w domu i na wyjścia. Pomoże utrzymać czystość i suchość ubranek maluszka, nawet przy intensywnym ślinieniu podczas ząbkowania. Gryzaczek z pewnością przyniesie ulgę maleństwu delikatnie masując podrażnione dziąsła dziecka.

 

Wykonany w 100% z welurowej bawełny dzięki czemu jest miękki oraz bardzo chłonny. Podszyty wodoodpornym nylonem, aby utrzymać dzieci suche.

Śliniaki Wonder Bib chronią przed wysypką spowodowaną ślinieniem czy egzemy oraz powinny być na liście najważniejszych zakupów dla niemowląt z refluksem.

Produkty Mum2Mum można prać w pralce, suszyć w suszarce, nie tracą kolorów i wyglądają dobrze na długo po zakupie.

Wonder Bib™ – śliniaki, które naprawdę działają! Wykonane są z superchłonnego i wyjątkowo miękkiego weluru bawełnianego podszytego nieprzemakalnym nylonem aby doskonale zabezpieczać dziecko przed wilgocią.

Śliniaki Wonder Bib wchłaniają nawet ¼ szklanki płynu. Dzięki temu nawet przy intensywnym ślinieniu chronią buzię dziecka przed występowaniem wysypki i egzemy i są niezastąpione dla dzieci cierpiących na refluks. Nasze produkty są przystosowane do prania w pralce i suszenia w suszarkach, nie odkształcają się a ich kolory pozostają żywe przez długi czas nawet podczas intensywnego użytkowania.

Wolny od BPA.

Wymiary: 36 cm (szer.) x 22 cm (dł.)

Producent: Mum2Mum