Chopper różowy

Drewniany zestaw z magnesami - Motocykl Chopper dziewczęcy

Więcej szczegółów

Cena: 125,00 zł

Więcej informacji

Nie tylko chłopcy kochają motocykle. Wiele dziewcząt również wybrałoby przede wszystkim piękny ale również i mocny motocykl. Chopper Cubika wykonany jest z litego drewna liściastego polakierowanego w kolorze różowym, pomarańczowym, szarym i białym. Dokłądnie takich jakie lubią dziewczyny. Wielość części gwarantuje dziecku długą i ekscytującą zabawę. To co wyróżnią Chopper Cubika to fakt, że wszystkie jego części mocowane są za pomocą magnesów. Dzięki dołączonej szczegółowej instrukcji krok po kroku dziecko dowie się jak bez użycia kleju ani innych dodatkowych pomocy złożyć własny model.  Z pewnością jest to nie lada wyzwanie również i dla rodziców...

Przygotuj się do podróży do helikoptera, ale najpierw odebrać. Części do motocykli chopper z litego drewna i są przymocowane do magnesów może być używany wielokrotnie, tak konstruktor nie znudzi się szybko.

Zestaw zawiera 58 drewnianych elementów łączonych poprzez magnesy, lakierowany atestowanymi farbami niemieckiej jakości. Zabawka ta rozwija zdolności motoryczne, logiczne i strategiczne myślenie oraz uczy dzieci zrozumienia związków przyczynowo-skutkowych. Projektant wprowadza dziecko w świat geometrycznych form, kształtów i kolorów. Motor nie ma żadnych ostrych krawędzi przez które dziecko mogłoby się zranić.

Wiek: 3 lata 

Rekomendujemy dla dzieci od 6 roku życia

Ilość elementów: 58

Wymiary zabawki (długość / wysokość / szerokość): 29,5 x 21,5 x 10 cm