Trostisie Ice - na guza dla dzieci!

Trostiś Ice to przyjaciel rodziców i dzieci. Jest to pluszowa maskotka - Trostiś, który chowa w swoim wnętrzu silikonową foremkę.

Więcej szczegółów

Cena: 39,00 zł

Więcej informacji

Trostiś Ice to przyjaciel rodziców i dzieci. Jest to pluszowa maskotka - Trostiś, który chowa w swoim wnętrzu silikonową foremkę.

 

Wystarczy wlać wodę, sok lub przecier owocowy do foremki, zamknąć ją i zamrozić. Gdy dziecko się uderzy wyjąć foremkę z zamrażarki i włóżyć ją w Trostisiowego pluszaczka.

Trostiś Ice przyłożony na kilka minut na stłuczone miejsce ukoi i złagodzi ból. A chwilę później dziecko może się pocieszyć domowym lodem.

Trostiś Ice to ulga i zabawa w jednym!

 

Przedstawiamy Trostisie:

  • Mamsi (zielony) jest jak prawdziwa mama. Posiada magiczny fartuszek i uwilebia piec ciasta oraz zajmować się roślinkami i kwiatkami . W jej ramionach dzieci zawsze czują się kochane, bezpieczne i wiedzą, że mają dobrą opiekę.
  • Blabart  (niebieski) jest duży i silny. NIgdy niczego się nie boi ale rozumie, że dzieci boją się różnych rzeczy. Ona nie boi się nawet dentyst ani lekarza.
  • Lily Adoria Pink (różowy) uważa, że każde dziecko jest wyjątkowe, po prostu takim jakim jest. Uwielbia róźnorodności. Dla niej aparat na zęby  czy okulary są piękną, ozdobną biżuterią
  • Monky Ponky (pomarańczowy) jest małpką i uwielbia ciemność. Monky Ponky dobrze wie, że gdyby nie było ciemności, to słonko nie miałoby powodu aby świecić. On zawsze chce być przy dzieciach, które boją się ciemności bo wie, że może być ona powodem do strachu.
  • Hit (podbite oko) i Dit (wystający ząbek) to dwa zagubione małe pieski. Ciągle o czymś zapomionają i uwielbiają zbierać rzeczy... bardzo często okazuje się, że zapominieli co kolekcjonowali i uzbierali kilka identycznych rzeczy. Hit i Dit są przyjaciółmi wszystkich zwierząt na świecie. Dla nich nie ma granic... no może oprócz niebia... a jeśli niebo jest granicą to i tak będą próbowały dosięgnąć gwiazd! 

A TY którego Trostisia Ice wybierzesz?