Drewniany pociąg z 3 wagonikami

Cena: 99,00 zł

Więcej informacji

Ten drewniany zestaw jest zbiorem 37 kolorowych elementów, z których dziecko będzie w stanie zbudować pociąg z trzema wagonikami. Pociąg ma ruchome koła dzięki czemu z łatwością porusza się po powierzchniach płaskich oferując transport wszystkim zabawkom Waszego dziecka. Ciekawe do jakiej krainy trafią bohaterzy w waszym domu... Oczywiście wyobraźnia dziecka jest o wiele bogatsza niż nas dorosłych dzięki czemu dzieci wykreują z tego zestawu własne bajkowe konstrukcje. Zabawka ta rozwija zdolności motoryczne, logiczne i strategiczne myślenie oraz uczy dzieci zrozumienia związków przyczynowo-skutkowych. Cubika wprowadza dziecko w świat geometrycznych form, kształtów i kolorów. Klocki te nie mają żadnych ostrych krawędzi przez które dziecko mogłoby się zranić.

Pociąg wraz z wagonikami jest zafoliowany i zapakowany w kartonowe pudełko. Idealny zestaw na prezent dla małego podróżnika z dużą wyobraźnią.

 

Wszystkie klocki marki Cubika powstają w ekologicznie czystym rejonie Karpat z wysokiej jakości litego drewna, takiego jak buk i jawor, oraz atestowanych nietoksycznych niemieckich farby na bazie wody. Wszystkie zestawy posiadają wymagane prawnie atesty i spełniają międzynarodowe standardy jakości.

 

Liczba elementów: 37 szt

 

Wiek od 18 miesięcy

Wymiary opakowania szer/wys/dł: 51 cm /16 cm /10 cm

Wymiary zabawki wys/szer/dł: 10 cm / 10 cm / 40 cm