Cubika, Drewniana mozaika Wooden Pixel Księżniczki

14880

Drewniana mozaika Cubika Wooden Pixel 2 „Księżniczki” to popularna układanka z pikselami w wersji ekologicznej. Idealna dla dziewcząt w wieku od 4 do 10 lat.

Więcej szczegółów

Cena: 55,00 zł

Więcej informacji

Drewniana mozaika Cubika Wooden Pixel 2 „Księżniczki” to popularna układanka z pikselami w wersji ekologicznej. Idealna dla dziewcząt w wieku od 4 do 10 lat. Z małych kolorowych drewnianych kostek można ułożyć 7 kolorowych obrazków z wizerunkiem księżniczki, jednorożca, motyla, kwiatu, kotka. Zestaw składa się z:

    -drewnianej ramki
    - wielokolorowych drewniane sześcianów
    - tabeli dopasowywania kolorów
    - 7 schematów (5 kolorowych i 2 czarno-białych).

Aby stworzyć mozaikę, należy umieścić schemat pod ramką i ułożyć kolorowe piksele w kolejności pokazanej na schemacie. Możesz skomplikować zadanie i umieścić schemat obok ramki. Taka praca będzie wymagać większej koncentracji i uwagi.

Każdy kolor sześcianu odpowiada wartości liczbowej od 1 do 17. Dlatego, aby ułożyć obrazek przy użyciu schematu czarno-białego i dowiedzieć się, co przedstawia, konieczne będzie użycie tabeli zgodności między liczbami i kolorami.

Do produkcji swoich zabawek TM Cubika wybiera najlepsze rodzaje drewna, a także wykorzystuje nietoksyczne farby na bazie wody. Wszystkie zabawki Cubika są trwałe, łatwe do czyszczenia i bezpieczne dla dzieci.